Regulamin

Regulamin korzystania z pokoi gościnnych

1. Regulamin określa sposób użytkowania pokoju gościnnego oraz naliczania opłat za korzystanie z pokoju.
2. Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11:00 dnia następnego.
3. Zadatek w wysokości 30% ceny całego pobytu, proszę wpłacać na konto, reszta kwoty płatna w dniu przyjazdu (nr konta: Bank Spółdzielczy 36938300072600135530000010).
4. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi.
5. Ze względu na komfort Państwa oraz przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest dozwolone na zewnątrz budynku w wyznaczonym miejscu.
6. W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się jego gospodarzami. Prosimy o zachowanie porządku i czystości.
7. Prosimy o zachowanie ciszy od godziny 22:00 do 7:00 rano. Zachowanie osób przebywających w pokojach nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.
8. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.
9. Osoba zakwaterowana zobowiązana jest do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych, właściwego użytkowania urządzeń sanitarnych oraz do powiadomienia o wszelkich awariach w użytkowanym pokoju.
10. Każdorazowo opuszczając pokój należy pamiętać o zamknięciu okien.
11. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko osoby zakwaterowane.
12. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu należącego do Gościa oraz rzeczy wartościowe i pieniądze, pozostawione w pokoju.
13. Osoby korzystające z ogólnodostępnej kuchni proszone są o pozostawienie czystości po jej użytkowaniu – w kuchni będącej do dyspozycji gości oraz w aneksach kuchennych zabrania się przyrządzania ryb (patroszenia, smażenia, gotowania).
14. Osoby mieszkające w pokojach z aneksem kuchennym proszone są o:
– pozostawienie aneksu i naczyń w czystości przy opuszczaniu pokoju,
– przyrządzanie głównych posiłków w kuchni ogólnodostępnej.
15. Nie akceptujemy zwierząt.